Yılan Büyütme Oyunu Snake.io

  • Whatsapp

Snake.io Yılan Büyütme oyunu

Beceri oyunu olan snake.io ile becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Yemleri toplayarak yılanınızı büyütün ve diğer yılanlardan kaçın! En çok puanı toplayan kullanıcı ödül kazanacaktır. Rekor kırmak için dikkatli olmalısın.


 

 

Snake.io yılan büyütme oyunu ile rekor kırmaya hazır mısın? Eskiden nokia telefonlarımızda oyadığımız snake oyunu şimdi sitemizde. Ekibimiz tarafından özenle hazırlanarak geliştirilen bu beceri oyunu sizi çok etkileyecek. Snake.io oyunu içerisinde amaç yemleri toplayarak büyümektir. Büyüyen yılan küçük yılanları yutabilir. Unutulmaması gereken bir diğer özellik ise diğer yılanlardan uzak durmaktır. Rakip oyunculara çarptığınız zaman ölebilirsiniz.

Snake.io oyunu nasıl oynanır?

Yılanı kontrol etmek için yön tuşlarını takip etmelisiniz. Yukarı işaretli sembole basıldığı zaman yılan hızlanacaktır. Sürekli hızlı gitmek diğer yılanlara çarpmanıza neden olabilir. Bu yüzden tüm tuşları dikkatli kullanmalısınız. Beceri oyunları oynamak dikkatinizi geliştirir. Yüksek skor yaparak rekor kırabilirsiniz. Diğer yılanlardan kaçarken yemleri yemeyi unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Palme 10. Sınıf Edebiyat Soru Kitabı PDF İndir

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir