Thomas Calculus 1 [11. Edition] Türkçe PDF

  • Whatsapp

Thomas Calculus 1 [11. Edition] Türkçe PDF indir

Kitaba Ait Bilgi

  • Web sitemizin tek amacı Thomas Calculus 1 [11. Edition] Türkçe PDF kitabının pdf olarak tanıtımını yapmaktır. Kitabın orjinal haline sahip olarak PDF incelemekten daha fazla verim alabileceğinizi söyleyebiliriz.
  • Paylaşımlarımız sadece tanıtım amaçlıdır, yayıncının isteği doğrultusunda kaldırılır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı :  Thomas Calculus 1

Yazarı : George B. Thomas

Read More

Konu : Bilim – Mühendislik – Matematik

Dil : Türkçe

Çeviri : Recep Korkmaz

İçerik : 

Thomas Calculus’un 11. basımının hazırlanmasında önceki basımların tarzını ve gücünü yakalamay çalıştık. Amacımız, birçok kullanıcımızı ve eleştirmenimizi dikkatlice dinleyerek Thomas Calculus’un klasik basımlarının en iyi özelliklerini tekrar ziyaret etmek oldu. Aklımızdaki bu yüksek standartlarla, alıştırmaları yeniden kurduk ve bazı zor konuları aydınlattık.

George Thomas’ın sözleri ile “Kitabı, olabileceği kadar açık ve kesin olarak yazmaya çalıştık”. Ek olarak, daha mantıklı ve standart müfredat programı ile aynı hizad olması için içeriği yeniden yapılandırıdk. Geriye bakmakla, mühendisler ve bilim adamları için kullanışlı ve çekici bir calculus metni hazırlamakta bize yardımcı olacak çok şey öğrendik.

On birinci basımda metin, öğrenciye sadece calculus’un yöntemlerini ve uygulamalarını değil ayrıca bir matematiksel düşünme yolu da tanıtır. Alıştırmalardan örneklere kavramları geliştiren ve teoriyi okunabilir bir lisanla açığa çıkaran anlatıma, bu kştap matematiksel fikirleri düşünme ve iletme hakkındadır. Calculus, matematiğin anahtar örneklerinden bir çoğunu içerir ve fiziksel ve matematiksel konular hakkında doğru ve mantıklı bir yolla nasıl düşünüleceğinin gerçek başlangıçlarını işaret eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Harran Üni - İnşaat Müh. Yapı Bilgisi Final Soruları 2017

Materyale hakim olmaları ve gücünü kullanmak için gerekli matematiksel olgunluğa ulaşmaları için öğrencilere yardım etmeyi deniyoruz. Derin bir bilgiden gelen kavrayışlar gayrete değerdir. Bu kiatbı tamamlayan öğrencilerin, b,limde ve mühendislikte bir çok uygulamaya calculus kavramlarını uygulamak için ihtiyaç duyulan, matematiksel lisan konusunda oldukçe bilgi edinmiş olmaları gerekir. Ayrıca, diferansiyel denklemler, lineer cebir ve ileri analiz derslerine iyi bir şekilde hazırlanmış olmaları gerekir.

Kitaba Ait Görsel

 

Thomas Calculus 1 Türkçe PDF

Thomas Calculus 2 Türkçe PDF

Thomas Calculus İngilizce PDF

Thomas Calculus Çözümler PDF

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir