Karatay Mutfağı [Canan Efendigil Karatay] PDF

  • Whatsapp

Karatay Mutfağı [Canan Efendigil Karatay] PDF indir

Kitaba Ait Bilgi

  • Web sitemizin tek amacı Karatay Mutfağı [Canan Efendigil Karatay] kitabının pdf olarak tanıtımını yapmaktır. Kitabın orjinal haline sahip olarak PDF incelemekten daha fazla verim alabileceğinizi söyleyebiliriz.
  • Paylaşımlarımız sadece tanıtım amaçlıdır, yayıncının isteği doğrultusunda kaldırılır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı :  Karatay Mutfağı

Yazar : Canan Efendigil Karatay

Read More

Konu : Beslenme

Dil : Türkçe

İçerik : 

“Ben şunun garantisini veriyorum: Mutfağını, Karatay Mutfağı’na çevirenler sağlık bulacak, zayıflayacak ve kilosunu koruyacak! Bunu yaparken de hiç strese girmeyecekler.”

‘Türkiye’yi zayıflatan profesör’ olarak ünlenen ve ilk iki kitabı satış rekorları kıran Prof. Canan Efendigil Karatay, bu kez sizin için ‘kalıcı kilo verdiren’ doğal ve lezzetli yemek tariflerini seçti. Karatay Mutfağı, Türk mutfağının en güzel örneklerini Karatay prensiplerine göre revize ederek sunuyor.

Kitap adeta bir sağlıklı yaşam prospektüsü niteliğinde: Doğal ve temiz malzeme seçimi, sağlıklı pişirme yöntemleri, yoğurt, tereyağı gibi evde yapılabilecek doğal ürünlerin tarifleri… Ve çorbalardan salatalara, mezelerden yumurtalı yemeklere, zeytinyağlılardan et ve balık yemeklerine tamamı denenmiş onlarca leziz tarif. Küçük ‘tatlı’ kaçamaklar ve dinlendiren çay formülleri de hediyesi! Bu tariflerin en önemli özelliği ise zayıflatması… Çünkü hepsinin glisemik indeksi düşük. Yani Karatay Mutfağı, Karatay beslenme felsefesinin ‘pratik kitabı’ niteliğinde. Sürdürülebilir bir mutfağın olmazsa olmazı.

Son sözü yine Prof. Karatay’a bırakalım: “Eşinin, çocuklarının, sevdiklerinin sağlığını (ve elbette kilosunu) düşünen herkesin bu kitabı okumasını ve tarifleri uygulamasını öneriyorum. Bu kitap ‘şişmanlıktan uzak’ sağlıklı nesiller yetiştirmek için önemli bir mihenk taşı. İlk iki kitabımla birlikte Karatay Mutfağı’na da kütüphanenizde mutlaka yer açın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu [Allen Carr] Türkçe PDF İndir

Kitaba Ait Görsel

 

Karatay Mutfağı [Canan Efendigil Karatay] PDF

Karatay Diyeti [Canan Efendigil Karatay] PDF

 

Karatay Diyeti’yle Yaşam Boyu Sağlık [Canan Efendigil Karatay] PDF

 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir